Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GTA 5 Yazı Tipi

GTA 5 Yazı Tipi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GTA 5 Yazı Tipi, Grand Theft Auto oyunlarının kendine has yazı tipini bilgisayarlarınızda kullanmanızı olası kılan GTA 5 font dosyası.

GTA oyunları kendine has sanatsal stilleriyle değişiklik yaratmakta. Her yeni GTA oyununda da yeni posterler ve görseller ile görsel olarak tatmin edici bir içerik sunuluyor. Bu görsel tarzın değişmez bir parçası olan yazı tipleri bu GTA 5 font dosyası ile bilgisayarınıza taşınıyor.

GTA Yazı Tipi‘ni bilgisayarınıza yükledikten sonra bu yazı tipini Word, anekdot defteri gibi metin editörlerinde kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında yazı tipini yüklediğinizde bu yazı tipini fotoğraf editörlerinizde de kullanabilmeniz olası oluyor ve fotoğraflarınızın üzerinde GTA fontuyla açıklamalar ilave edebiliyorsunuz. Bu sayede kendi GTA 5 posterinizi oluşturabilmeniz dahi olası.

GTA 5 Yazı Tipi içerisinde 2 değişik font cinsi yer almakta. İndireceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki tt klasörünün içerisindeki .ttf uzantılı yazı tipi dosyası genel kullanımda lüzumunuzu karşılayacaktır. Yazı tipini bilgisayarınıza yüklemek için .ttf uzantılı dosyanın üzerine çift tıklamanız yeterlidir.

GTA 5 Yazı Tipi BENZER İÇERİKLER
GTA 5 Yazı Tipi YAPILAN YORUMLAR