Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GSağlık

GSağlık

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GSağlık, Türk ve genç bir geliştirici tarafından sağlıklı yaşam ismine geliştirilen zaferli ve verimli bir sağlık yazılımı. Fiyatsız olarak sizlere sunulan bu program içerisinde Beden Kitle İndeksi, Diet ve Koşu olmak üzere toplam 3 kısım bulunuyor.

Beden kitle indeksi kısmında lüzumlu hesaplamayı yaparak indeksinizi bulabilir ve boyunuza göre olmanız gereken ideal kiloyu göreöğrenirsiniz. Şayet gereğinden fazla kiloya sahipseniz ve bu kiloları vermek istiyorsanız perhiz ve koşu kısmına geçerek  lüzumlu teklifleri bulabiliyorsunuz.

Perhiz kısmında ünlü diyetisyenlerin sunmuş olduğu sağlıklı perhizlere ve yazı dizilerine erişebiliyorsunuz. Böylece kulaktan kulağa dağılmış ve sağlıksız olan perhizler yerine emin ve sağlıklı perhizler uygulamayabilirsiniz. Son kısım olan koşu kısmında ise, yeterli vakite sahip olup spor ile zayıflamak isteyenler yada sağlıklı yaşam için spora başlamak isteyen kullanıcılara koşu teklifleri sunuluyor. Koşuya yeni başlayacaksanız bu kısımdaki 10 haftalık koşu programını uygulayarak hem kilo verebilir hem de daha sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz.

Genel olarak sıhhatinizi gözetmek ve sağlıklı olabilmek ismine verimli teklif ve öneriler bulunan GSağlık uygulamasını hemen fiyatsız olarak indirerek bilgisayarlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

GSağlık BENZER İÇERİKLER
GSağlık YAPILAN YORUMLAR