Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GS Okul Öncesi Oyunları

GS Okul Öncesi Oyunları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GS Preschool Games, 3 – 6 yaş aralığındaki çocukların bilme ve hayal eforlarını geliştirmelerine takviyeci olan birbirinden cümbüşlü ve renkli oyunların yer aldığı bir eğitim uygulamasıdır. Çocuklar için planlandığından kolay ve rengarenk menülerle süslenen uygulamada değişik marifetleri öne çıkarmak emeliyle planlanmış 10’dan fazla reyin bulunuyor.

GS Preschool Games, mektep evveli çocuklar için özel olarak geliştirilmiş fiyatsız bir uygulamadır. Şayet henüz mektebe başlamamış minik bir kardeşiniz veya çocuğunuz varsa bu uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanmasına izin verebilirsiniz. Çocukların bunalmadan oynayabilecekleri, itinayla hazırlanmış oyunlar arasında yok yok. Noksan parçayı bulma, nesneleri sayma, hafıza oyunları, doğru nesneyi bulma, biçimler, değişiklikleri bulma gibi hepsi birbirinden cümbüşlü ve renkli oyunlar…

Puan sisteminin de bulunduğu GS Preschool Games Mektep Evveli Oyunlar isimli eğitim uygulaması Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarlarla geçimli olduğundan hem dokunmatik hakimiyetleri hem de fareyi destekliyor.

GS Okul Öncesi Oyunları BENZER İÇERİKLER
GS Okul Öncesi Oyunları YAPILAN YORUMLAR