Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Greenshot

Greenshot

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Greenshot muhtelif usullerle basitçe ekran görüntüleri almak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Kurduktan sonra sistem tepsisinde program sembolü aracılığıyla özelliklerini ulaşabilirsiniz.

Bir pencereyi, kendi seçeceğiniz bir bölgeyi veya bütün ekran olacak biçimde ekran görüntüleri alabilirsiniz. Aynı zamanda görüntü tertip edici sayesinde aldığınız ekran görüntülerini direk olarak yazıcıdan çıktı alabilir, panoya aktarabilir veya dosya olarak kaydolabilirsiniz.

Buna ek olarak aldığınız ekran görüntüleriyle alakalı yazdırma alternatiflerini yapılandırabilir veya görüntüler üzerinde efektler uygulayabilirsiniz.

Editörü kullanarak aldığınız ekran görüntülerine tertip edebilirsiniz. Misal olarak çizgiler ve oklar ilave edebileceğiniz gibi ayrıca metin paketleri oluşturabilir, kesme, kopyalama ve yapıştırma gibi harekâtları da yapabilirsiniz.

Çoklu dil yardımı olan programın montajı sırasında Türkçe dil alternatifini faalleştirerek Greenshot’ı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Greenshot‘ın hoş özelliklerinden birisi de Imgur eklentisi sayesinde anlık olarak tuttuğunuz ekran görüntülerini upload etme talihine sahip olmanız. Bu biçimde sürüklediğiniz ekran görüntülerini basitlikle paylaşabilirsiniz.

Netice olarak fiyatsız ve işinizi bütün anlamıyla görecek bir ekran tutma programına lüzumunuz varsa Greenshot‘ı kesinlikle sınamalısınız.

Greenshot BENZER İÇERİKLER
Greenshot YAPILAN YORUMLAR