Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gravit Tasarımcısı

Gravit Tasarımcısı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Gravit Designer, parmaklarınızın ucunda tüm özelliklerini kullanabileceğiniz galibiyetli bir vektörel tasarım uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip aygıtlarda kullanabileceğiniz bu uygulamada, ister pazarlama materyalleri, ister web siteleri için görseller, ister arayüz tasarımı ve hatta yaratıcı konsept tasarımlara kadar her şeyi yapabilirsiniz. 

Öncelikle Gravit Designer uygulamasının pak ve sezgisel bir arayüzünün olduğunu söylemem gerekiyor. Üretme düzeyinden çıktı alma safhasına kadar gerçekten pek çok harekâtı rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Hakikat tabakalarla ve simgelerle eforlu tasarımlar hazırlayabildiğiniz Gravit Designer uygulamasında, paylaşılan tarzlarla beraber birden fazla dolgu, efekt ve modları kullanmanız olası. Ayrıca metin, web yazı fontları, tarzlar ve daha aşırısı için eforlu bir metin motoru da bulunuyor. Tüm bunlar gelişmiş arayüz, gelişmiş performans ve gelişmiş kararlılıkla birleşince en iyi vasıtalardan birine sahip olduğunu seziyorsunuz. Oluşturduğunuz vektörel tasarımı PDF, SVG, PNG ve JPG formatlarında dışarıya aktarmanız da olası. 

Gravit Designer uygulamasının en hoş yanı ise tamamen fiyatsız olması. Dolayısıyla seçim etmek için doğrudan bir sebebiniz var. Kullanmanızı netlikle öneririm.

Gravit Tasarımcısı BENZER İÇERİKLER
Gravit Tasarımcısı YAPILAN YORUMLAR