Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GPU Sıcaklığı

GPU Sıcaklığı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GPU Temp şayet ekran kartınızın ne kadar ısındığını görmek isterseniz yararlanabileceğiniz bir ekran kartı sıcaklığı görüntüleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir GPU sıcaklığı ölçme programı olan GPU Temp esas olarak ekran kartınızın bilgisayar kullanımınız sırasında ne derece ısındığını görmenizi sağlıyor. Şayet bilgisayarınızda kilitlenmeler yaşıyorsanız, oyunlar ya da programlar çöküyorsa bu vaziyet ekran kartınızdan kaynaklanıyor olabilir. Yeteri süratte çalışmayan fanlar, adaleye içindeki toz ve hava akışını yasaklanıyor oluşu gibi nedenler ekran kartınızın gereğinden fazla ısınmasına neden olabilmekte. İşte bu problemlerin var olup var olmadığını bilebilmek için ilk evvel GPU Temp’i kullanabilir ve ekran akrtınızın anormal derecede ısınıp ısınmadığını görebilirsiniz.

GPU Temp ekran kartı sıcaklığınızı göstermenin yanısıra grafik operasyoncu çekirdeğinize binen yükü de raporlamakta. Program penceresinin alt kısmında ekran kartı sıcaklığınızın grafiksel tablosuna da ulaşabiliyorsunuz. 

GPU Sıcaklığı BENZER İÇERİKLER
GPU Sıcaklığı YAPILAN YORUMLAR