Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Görmek

Görmek

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DeckHub, yazılım geliştiricileri bir araya getiren kod ambarı GitHub’ı masaüstünden idaremenizi sağlayan bir program. Adem İlter tarafından geliştirilen GitHub istemcisi ile hem kütüphane geliştirmek hem de sarih kaynak projeler hakkında büyümeleri takip etmek oldukça basit.

Yazılım geliştiricilerin sıklıkla kullandığı sosyal platformlardan GitHub’ın masaüstü istemcisinin arayüzü TweetDeck tasarımına sahip. Dilediğiniz kadar hesabı belirleyip değişik geliştirme projelerinizi tek bir akış üzerinden organize edebiliyorsunuz. Beraber çalıştığınız bireyleri ve kod depolamalarının etkinliklerini takip etkeniz, anlık bildirimlerle çalışmalarınıza ait hiçbir şeyi kaçırmamanız muhtemel ancak platformun gelişmiş işlevlerini commit yapmak gibi şu an için kullanılabilir değil.

Web uygulaması olan DevSpace’in anlık bildirim özelliği kazandırılmış ve çoklu hesap dayanağı sunan versiyonu diyebileceğimiz DeckHub’ı 15 gün müddetince fiyatsız kullanabiliyorsunuz.

DeckHub Özellikleri:

Değişik ambar, kullanıcı ve organizasyonları tek akıştan takip etme Akış kumpasını ayarlama, akış ekleme ve yine adlandırma İstenilen rakamda hesap ekleme Anlık bildirim alma

Görmek BENZER İÇERİKLER
Görmek YAPILAN YORUMLAR