Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Görev Düzeni

Görev Düzeni

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Hemen hemen her kullanıcı bilgisayarla çalışma yararlarını artırmak emeliyle muhtelif tertip etmeler yapıyor. Bu tertip etmelerin başında pencere meskeni geliyor.

Özellikle aynı ekran üzerinde birden fazla pencere açıp çalışan kullanıcılara hitap eden TaskLayout adlı bu programı kullanarak masaüstünde sarih olan pencerelerin dağılımını dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve bu ayarı zannedilen kullanıcı profili olarak ayarlayabilirsiniz.

Programın kullanımı son derece kolay. Emin uygulamalara ve programlara masaüstü üzerinde yerler atıyoruz. Bu atama harekâtından sonra ne zaman o programı açsak daha evvelden tanımladığımız bölgede açılıyor. Değişik profiller oluşturma bahtına da sahibiz. Hangi profili seçersek programlar o profili nayarlarına geçiriliyor. Bu sayede kullanıcılara rastgele bir biçimde ayarlama yapma zahmeti vazgeçilmiyor.

Uygulama arkada kullanıcılara rastgele bir rahatsızlık vermeden çalışıyor. Sistem tepsisi üzerinden programın işlevlerini hakimiyet edebiliyor ve gerekmediği gidişatlarda kapatabiliyoruz. Bu bakımdan programın bir hayli kullanıcı arkadaşı olduğunu söylemeliyim.

Genel olarak son derece basit bir kullanım tecrübeyi sunan ve faydalılığı üst seviyeye çıkartan TaskLayout’u aynı pencere üzerinde birden fazla program açan her kullanıcıya öneriyorum.

Görev Düzeni BENZER İÇERİKLER
Görev Düzeni YAPILAN YORUMLAR