Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Google Trends Ekran Koruyucusu

Google Trends Ekran Koruyucusu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Google bir vakit evvel Mac işletim sistemli bilgisayarlar için Google Trends Ekran Gözeticisi’nu yayınlamıştı ancak Windows kullanıcıları aradan uzun zaman geçmesine karşın fotoğrafı bir biçimde bu ekran gözeticisini alamadılar. Dolayısıyla bu meseleye bir çözüm getirmek isteyen bir geliştirici, dolaysız olarak ekran gözeticinin bir Windows kopyasını üretti ve kullanıcıların alkışına sundu.

Google Trends, Google’ın trend olan ve yükselen arama neticelerini bizlere sunduğu bir hizmet ve böylece o an dünyada neler arandığını basitçe görebiliyorsunuz. Ekran gözeticisi ise bu vaziyeti dolaysız olarak masaüstünüze getiriyor ve bilgisayarınız boşta kaldığında hemen devreye giriyor. Google’da asıllaştırılan ve trend olma yolunda ilerleyen tüm aramaları ekranınızda otomatik olarak görmek için oldukça işe bereket olduğunu söyleyebilirim.

Ekran gözeticisinin ebadı oldukça ufak ve fiyatsız olarak kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda rastgele bir çalışma meseleyi olmaması sayesinde meselesizce tüm arama terimlerini ekranınızda görebilirsiniz. Ancak uygulamanın en son bilgileri sürükleyebilmesi için faal bir internet iletişiminiz olması gerektiğini unutmamalısınız.

Sık sık web işleri ile uğraşıyor veya Google aramalarını takip ediyorsanız hem sizi azıcık eğlendirebilecek hem de bilgi sahibi olmanıza takviyeci olabilecek bu ekran gözeticisini sınamayı unutmayın.

Google Trends Ekran Koruyucusu BENZER İÇERİKLER
Google Trends Ekran Koruyucusu YAPILAN YORUMLAR