Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Google Müzik 8.1 İstemcisi

Google Müzik 8.1 İstemcisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Client for Google Music 8.1, Google Play Müzik’e ilave ettiğiniz şarkılara web tarayıcınızı açmadan ulaşma basitliği sunan Windows uygulamalarından biri. Mobil tarafta fiyatsız olarak indirebildiğimiz müzik dinleme uygulaması bu platformda fiyatlı olarak karşımızı çıkıyor.

Client for Google Music uygulaması hem fiyatsız hem de fiyatlı azalık modelini seçim eden Play Müzik kullanıcılarına hitap ediyor. Google Play Müzik şarkılarınıza, şahsi kitaplığınıza tek tıkla erişebildiğiniz uygulamanın en dikkat toplayan, hoşlandığım özelliği şarkıları kategorilere ayırması ve albüm – şarkıcı görsellerini sunması. Dünya genelinde en çok dinlenen hit parçaları, müzik marketlerde yeni yerini alan parçaları, müzik zevkinize göre hazırlanan teklifleri ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Ayrıca şarkıcı, albüm ve şarkı bazında listeleme yapabiliyorsunuz.

Çağdaş ve kolay bir arayüze sahip olduğundan rahatlıkla kullanabileceğinizi düşündüğüm müzik uygulamasının oynatıcısı da çok iyi hazırlanmış. Şarkı ve albümü yineleme, aynı şarkıyı çalma, ses ve lüzum dinleyeceğiniz değişik işlevler elinizin altında.

Geniş müzik arşivine sahip kullanıcılar için arama işlevi de kapsayan uygulamanın başlıca özelliklerinden laf etmemiz gerekirse:

Oynatma listesi oluşturma ve tertip etme Oynatma listelerini, şarkıcı ve albümleri statikleme Şarkıları albüm ve şarkıcıya taşıma Albüm kapaklarını ve şarkıcı resimlerini gösterme Kitaplığa şarkı ekleme Şarkıları önbelleğe alma ve sıralama

Google Müzik 8.1 İstemcisi BENZER İÇERİKLER
Google Müzik 8.1 İstemcisi YAPILAN YORUMLAR