Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Google Drive İstemcisi

Google Drive İstemcisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Client for Google Drive, Google Drive dosya ve klasörlerinizi web tarayıcınızı açmadan idareme olanağı tanıyan bir istemci. Windows tablet ve bilgisayarınızda yer açmak, dosyalarınızı dostlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz en iyi istemci diyebilirim.

Google’ın bulut depolama servisi Google Drive reelinde masaüstünde de fotoğrafı olarak kullanılabiliyor. Lakin masaüstü uygulaması yalnızca dosyalarınıza ulaşma, indirme, yükleme izni veriyor. Özel olarak işaretlediğiniz, başkalarıyla paylaştığınız, çöp paketine taşıdığınız dosya / klasörlerinizi göremiyorsunuz. Öte yandan webdeki gibi bir kumpas olmadığından aranılanı bulmak zaman alabiliyor. Bu noktada önerebileceğim Client for Google Drive, Windows 8.1 üzeri hem tablet hem de bilgisayarınızda kullanabileceğiniz zaferli bir istemci.

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği, günümüz tasarım dilini gözeten arayüzle karşımıza çıkan Client for Google Drive’da yüklediğiniz dosya ve klasörleri görüntülemekten dilediğiniz şahısla paylaşmaya, dosya veya klasörlerinizi idaremekten yine adlandırma, kopyalama, taşıma, silme, işaretleme seçili veya tüm dosyalarınızı indirmeye, dosyaları çevrimdışı görüntülemekten klasörleriniz arasında basitlikle dolaşmaya bir hayli şeyi yapabiliyorsunuz. İstemcinin en hoş yanı ise çoklu hesap yardımı. Şahsi ve iş hesabınıza ilave edebiliyor ve hesaplarınız arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Client for Google Drive da Windows platformundaki çoğu istemci gibi fiyatı da bizce oldukça fazla. Şayet Google Drive olmazsa olmazlarınız arasında değilse Box, Dropbox gibi fotoğrafı olarak yer alan öteki bulut depolama servislerini seçim edebilirsiniz.

Google Drive İstemcisi BENZER İÇERİKLER
Google Drive İstemcisi YAPILAN YORUMLAR