Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GOM Mix Pro

GOM Mix Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GOM Mix Pro, Windows kullanıcıları için öneri edeceğim kullanımı basit video tertip etme programı.

YouTube gibi platformlarda video içerikleriyle öne çıkan herkesin bilgisayarında netlikle bulunması gereken programlardan biri. Profesyonel efektleri videolarınıza tek tıkla uygulayabileceğiniz, şahane filtrelerle süsleyebileceğiniz muhteşem bir video edit programı. Hem de fiyatsız sınama versiyonuyla geliyor!

Video içeriklerin öne çıktığı yarıyılda bence her bilgisayarda olması gereken bir program GOM Mix Pro. Adından profesyonellere müteveccih olduğunu düşünebilirsiniz ancak başlangıç seviyesindeki kullanıcıların dahi rahatlıkla kullanabileceği, adını sunduğu özelliklerden alan bir video tertip etme yazılımı. YouTube veya başka bir çevrimiçi platforma kumpaslı olarak video yüklüyorsanız bu programı netlikle kullanmalısınız. Değişik formatlarda videoları içe aktarma, kolay birkaç tıklamayla videoları tertip etme, videoya metin ve altyazı ekleme veya görsel yerleştirme, ses ekleme ve tertip etme, 40’dan fazla filtre ve 20’in üzerinde geçiş efekti ile profesyonel videolar oluşturma, video operasyona gidişatını önizleme ekranında hakikat zamanlı olarak görme ve daha saymakla tamamlayamayacağım hoş özelliklere sahip bir video tertip etme programından bahsediyorum.

GOM Mix Pro Özellikleri:

Video süratini ayarlama 0.5x – 4.0x Ses ve ses efektleri Arka tasarı sesleri ve ses efektleri Fotoğraf filtreleri ve şablonlar Rengarenk filtreler ve temalar Ayrıntılı döndürme ve kırpma ayarları

GOM Mix Pro BENZER İÇERİKLER
GOM Mix Pro YAPILAN YORUMLAR