Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GOM Kodlayıcı

GOM Kodlayıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GOM Encoder, Windows kullanıcıları için kullanımı basit ve süratli video dönüştürme programı.

Geniş giriş ve çıkış formatı takviyeyi, çoklu dönüştürme, Intel Quick Sync Video takviyeyi, altyazı ekleme, ses çıkarma, logo ekleme gibi hoş özellikler sunan eforlu bir video dönüştürücü. Süratli video dönüştürücü arıyorsanız nasihat ederim.

Video dönüştürmek için rastgele bir programa gerek olmadığını değişik bir deyişle programsız video dönüştürme yapılabildiğini söyleyebilirsiniz ancak video dönüştürme programları sitelerin sunmadığı bir hayli özelliği bünyesinde barındırıyor. Fiyatsız medya oynatıcı denilince akla ilk gelen adlardan GOM Player’ın geliştiricilerinin GOM Encoder ismini verdiği video dönüştürücü bunlardan biri.

Geniş format yardımıyla değişik video dönüştürücülerin zafersiz olduğu videoları basitlikle dönüştürebilmesi, Intel Quick Sync Video Intel Grafikleri teknolojisinin özel medya operasyona özelliklerini kullanarak daha süratli ve basit medya operasyona, video oluşturma ve dönüştürmeye ihtimal veriyor özelliği olan PC’lerde video dönüştürme harekâtını son derece süratli biçimde bitirmesi, eş zamanlı olarak birden fazla video dönüştürmeye izin vermesi gibi GOM Encoder’ı değişik video dönüştürücülerden ayıran bir hayli özellik bulunuyor.

Desteklenen Makine ve Formatlar:

Giriş Formatları

FLV FLL / MP4 / AVI / DivX / MPEG-1 / MPEG-2 / MKV / OGM / WMV / ASF / MOV / RM / RMVB / M4V / VOB / 3GP / QT / TP / MTS / MP3 / WAV / M4A / AAC RM ve RMVB videoları ek codec yüklemesi gerektirir.

Çıkış Formatları

AVI MPEG-4, AVC / WMV / FLV H.263, H.264 / 3GP / 3G2 / OGM / MP3 / M4A / AAC / PCM의 AVI XviD, DivX, MotionJPEG, AVC / MKV

Desteklenen Makineler

iPhone, iPad, iPad 2, iPod Touch, iPod classic, PSP, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android Nexus One, Xperia X10, HTC Magic, HTC Desire, Galaxy S, Walkman

GOM Kodlayıcı BENZER İÇERİKLER
GOM Kodlayıcı YAPILAN YORUMLAR