Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GOG Galaxy

GOG Galaxy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GOG Galaxy, Steam’in en büyük rakipleri arasında yer alan ve oyunculara binlerce değişik reyin alternatifi sunan dijital reyin platformu GOG.com‘un fotoğrafı masaüstü arayüzü olarak belirlenebilir.

GOG Galaxy esas olarak GOG.com üzerinden satın alacağınız oyunları reyin arşivinize ilave ediyor ve orada gizliyor. Oyuncular bilgisayarlarında GOG Galaxy istemcisini çalıştırdıklarında satın almış oldukları oyunları bilgisayarlarına indirebiliyorlar. GOG Galaxy üzerinden hangi oyunlara sahip olduğunuzu görebiliyor, bu oyunlar için yamalara ve ek içeriklere göz atabiliyorsunuz.

GOG Galaxy oyunları aktüelleştirebilmeniz için size takviyeci oluyor. Bu sayede reyin aktüelleştirmelerini arama tasasından kurtuluyor, otomatik bir biçimde oyunlarınıza aktüelleştirebiliyorsunuz. GOG Galaxy’nin hoş bir özelliği yaptığınız aktüelleştirmeleri geri alabilmenize olanak tanıması, bu sayede aktüelleştirmeler problem çıkardığında oyununuzu daha önceki haline döndürebilmektesiniz. Ayrıca reyin için yayınlanmış olan indirebilir içerikler GOG Galaxy üzerinde oyununuzla ilişkili sayfada listeleniyor. GOG Galaxy aracılığıyla yeni içeriklerden haberdar olurken bunları da bilgisayarınıza indirebiliyor, dilediğiniz zaman kurulumuna reelleştirebiliyorsunuz.

GOG Galaxy oyunlardaki kazanımlarınızı da takip ediyor ve bu kazanımları bir arada görüntülemenize izin veriyor. GOG Galaxy ile oyunlarınızı yedeklemek için montaj dosyalarını bilgisayarınıza kaydolabiliyorsunuz.

GOG Galaxy BENZER İÇERİKLER
GOG Galaxy YAPILAN YORUMLAR