Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GMusic

GMusic

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GMusic, Google’ın çevrimiçi müzik servisi Google Play Müzik’te depoladığınız şarkıları masaüstünüze taşıyan uygulamalar arasında yer alıyor. Milyonlarca şarkı ve radyoyu bünyesinde barındıran Google Play Müzik’i seçim edenlerden biriyseniz sade ve reklamlardan temizletilmiş arayüzü ile dikkat toplayan bu uygulamayı netlikle Windows 8 makinenize yüklemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Fiyatsızlar kategorisinde Windows Mağazası’ndaki bana göre en zaferli Google Play Müzik uygulaması olan GMusic sayesinde internet tarayıcınızı açmadan Google Play Müzik’in sunduğu zengin içeriğe erişebiliyorsunuz.

Google Play Müzik’e kaydettiğiniz Google hesabınızla kullanabileceğiniz uygulamada her şey düşünülmüş; Şarkı arama, Müzikleri parça, albüm ve şarkıcı olarak ayırma, Albüm kapaklarını ve şarkıcı resimlerini görüntüleme gibi üst seviye müzik tecrübeyi yaşatan tüm alternatifler mevcut.

GMusic’in en sevdiğim yanı ise Google Play Müzik’teki şarkılarınızı listelemenin yanında teklifler sunması. Dünya genelinde en çok dinlenen parçalar, dinlediğiniz şarkılara göre hazırlanan teklifler listesi, en çok satan albümler ve eş şarkılar kısımları sayesinde yeni sesler keşfedebiliyorsunuz.

GMusic BENZER İÇERİKLER
GMusic YAPILAN YORUMLAR