Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Glary Utilities

Glary Utilities

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Glary Utilities bilgisayarınızı gözetmek, süratlendirmek, tamir etmek için bir hayli eforlu ve basit kullanımlı taşıt kapsayan fiyatsız bir yazılım. Size ortak sistem çöp dosyalarını arınma, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırma veya tertip etme ve web gezintilerinizin izlerini yok etme imkânı sağlayan bu fiyatsız taşıt ile sistem performansınızı süratli ve kolay bir biçimde çoğaldırabilirsiniz.

Tarayıcı eklentilerinizi tertip etmenize ve idaremenize de imkân sağlayan bu program ile diskinizdeki boş alanın tahlilini yapabilir, aynı ve eş dosyaları bularak daha fazla boş alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sisteminizde yüklü olan programlara ait kabuk uzantılarını görebilir ve tertip edebilir, ehemmiyetli dosyalarınızı şifreleyerek izinsiz erişim ve kullanımı yasaklayabilir, büyük dosyaları tertip edilebilir ufak dosyalara ayırarak daha sonra birleştirebilirsiniz.

İçerisinde onlarca ehemmiyetli taşıt barındıran bu sistem programı hafızanızı optimize etme, başlangıçtaki programları tertip edebilme, bozuk kısayolları tamir etme veya kaldırma, tehlikesiz dosya kaldırma ve boş klasör bulma gibi özellikler de bulunduruyor.

Türkçe dil alternatifine sahip olan Glary Utilities tarayıcı pakliği tertip etmesi alternatifinde şimdilik yalnızca Internet Explorer’ı destekliyor. Netice olarak çok şık ve sade bir arayüz ile karşımıza çıkan program bilgisayarını aralıksız olarak ilk günkü gibi pak ve yüksek performansta yakalamak isteyen kullanıcılar için sınanması gereken, lüzumlu tüm vasıtaları içinde bulunduran eforlu bir yazılım.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

Glary Utilities BENZER İÇERİKLER
Glary Utilities YAPILAN YORUMLAR