Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Glary Parça Silgisi

Glary Parça Silgisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Glary Tracks Eraser programı, esas olarak bilgisayarınızdaki geçmişe dair izlerin silinmesi için hazırlanmış fiyatsız bir taşıt olarak karşımıza çıktı ve çok basit bir biçimde kullanılabiliyor. Zaferli arayüzü sayesinde bilgisayarınızda arınmanız gereken noktaları basitlikle tespit eden ve bunları size sunan Glary Tracks Eraser, geçmiş pakliği yapmak isteyen kullanıcıların gözdeleri arasında yer alacaktır.

Programın ilk dikkatimi sürükleyen özelliği, değişmez diskte bulunan afaki ve virane dosyaları arınabilmesi oldu. Bu sayede muhtelif kurulup kaldırılan programlardan kalan dosyalar, temp dosyaları, artıklar, bozulmuş dosyalar gibi boşa yer kaplayan tüm dosyalardan kurtularak değişmez diskinizi hafifletmek olası hale geliyor. Natürel ki neyi silip silmeyeceğinize de karar verebiliyorsunuz.

Bunun yanında web tarayıcıların tarihçelerini de depolanmış daha önceki dosyalarını da silebilen program, bu işlevi sayesinde dolaştığınız daha önceki web sitelerine dair tüm kayıtları ortadan kaldırarak şahsi saklılığınızı gözetmenize de takviyeci oluyor. Ayrıca Flash Player, FlashGet, QuickTime gibi başka uygulamaların yarattığı tarihçe dosyaları ve indirilen dosyaların ortadan kaldırılması da olası hale geliyor.

Paklik harekâtının ardından sunulan rapor sayesinde hangi afaki dosyalardan kurtulduğunuzu tahlil ve değerlendirme kısmetine de sahipsiniz. Çalışırken rastgele bir biçimde internet iletişimi gerektirmemesi ve sistem kaynağı harcamaması sayesinde paklik operasyonu sürerken değişik harekâtlarınıza basitçe devam edebiliyorsunuz.

Bilgisayarınzıdaki şahsi gizliliğinizi önemsiyor ve değişmez diskinizi pak yakalamayı hoşlanıyorsanız netlikle sınamadan geçmemeniz gereken programlar arasında yer aldığını düşünüyorum.

Glary Parça Silgisi BENZER İÇERİKLER
Glary Parça Silgisi YAPILAN YORUMLAR