Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Glary Disk Temizleyici

Glary Disk Temizleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Glary Disk Cleaner programı, bilgisayarının statik diskini olabildiğince pak yakalamak ve basitçe disk bakımı asıllaştırmak isteyen kullanıcıların fiyatsız olarak yararlanabilecekleri fiyatsız vasıtalar arasında yer alıyor. Hem sade ve basit kullanılır arayüzü, hem de süratli yapısı sayesinde rastgele bir kasvet yaşamadan tüm disk pakliği operasyonlarını reelleştirebileceğinize inanıyorum.

Programı çalıştırdığınızda dolaysız olarak bilgisayarınızda reelleştirdiği tarama harekâtı sayesinde sistemin afaki noktalarında kalmış daha önceki ve işe yaramayan dosyaların tespiti olası hale geliyor. Ayrıca programın tespit edemediği dosyaların daha sonradan paklik harekâtına dahil edilebilmesi için hazırlanmış olan manuel paklik vasıtaları da yeniden Glary Disk Cleaner içerisinde mevcut.

Natürel ki silinmesini istemediğiniz ve gelecekte taramalara dahil edilmemesini arz ettiğiniz dosya ve dizinleri işaretleyerek bu mevzuda çok geniş alternatiflere de sahip olabiliyorsunuz. Yeterince doyurucu bir şahsileştirme yeteneğine sahip olduğunu söyleyebileceğim Glary Disk Cleaner’ın en dikkat toplayan yanı ise tüm kullanıcılara hitap etmeyi kastetmesi ve bu sebeple çok karmaşık mekanizmalardan uzak durması.

Elbette geçmişte hakikatleştirilmiş olan pakliklerin bir tarihçesi de program tarafını yakalanıyor ve böylece rastgele bir biçimde hangi dosyaların silinmiş olduğunu andırmadığınızda programın tarihçesine göz atarak yine bilgi edinebiliyorsunuz. Rastgele bir sistem dosyasına değilmediği için paklik operasyonları sırasında işletim sisteminizde bir kasvetle karşılaşmanız da olası değil.

Statik disk pakliği için sınamanız gereken programlar arasında yer aldığını düşünüyorum.

Glary Disk Temizleyici BENZER İÇERİKLER
Glary Disk Temizleyici YAPILAN YORUMLAR