Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gizli

Gizli

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Confidential, klasörleri etiketlemek, basitçe belirlemek ve bunları takımınızla paylaşmak, senkronize etmek ve etiketlemeyi otomatikleştirmek için kullanabileceğiniz bir dosyalama programıdır.

Çoğu büro civarında artık bir bilgisayar bulunmuyor olsa da dosya yönetimi her zamankinden daha ehemmiyetli. Bu sebeple, bilgisayarınızdaki belli öğelere özel yaftalar koymanız gerekebilir ve Confidential, bu etiketlemeyi şık bir biçimde yapabileceğiniz programların en başında gelmektedir.

Programın çalışabilmesi için öncelikle bilgisayarınızda .NET Framework heyeti olması gerekmektedir. Bununla beraber Microsoft SQL Server LocalDB ve Office Runtime için Visual Studio Tools da yeniden kurulması gereken değişik uygulamalar olarak belirtilmiştir. Adı geçen uygulamalar halihazırda bilgisayarınızda varsa Confidential’ı hemen kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın sade planlanmış ana menüsünde, kullanmak istediğiniz hemen her menüyü görebilirsiniz. Bu menüler aracılığıyla dosyalarınızı görebilir ve onlara muhtelif yaftalar soyabilirsiniz. Hemen yukarıyada yer alan resimlerde de rahatça görülebileceği gibi dosyanın sol alt köşesinde yer alan minik ve renkli yaftalar sayesinde, kumpaslı biçimde dosyalarınızı depolayabilirsiniz.

Tüm bunlarla beraber Dropbox, Google Drive, OneDrive gibi bir hayli bulut hizmetle bağlı olarak çalışabilen uygulama sayesinde, iş dostlarınızla kurduğunuz ağlarda da bu etiketleme sisteminden yararlanmanız olası.

Gizli BENZER İÇERİKLER
Gizli YAPILAN YORUMLAR