Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Giriş

Giriş

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Intro, kartvizit hazırlama, bastırma, verme kasvetine son veren şahane bir uygulama ve about.me tarafından hazırlanmış fotoğrafı uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Mobilin yanı gizeme Windows tablet ve bilgisayalarda da kullanılabiliyor olması ve tüm platfomlarda pratik bir kullanım sunması ise şahane olmuş.

Kullanıcıların iş tecrübelerini paylaştıkları sade bir web sitesi olan about.me, Intro ismini verdiği uygulama ile kartvizitleri dijital etrafa taşıyor. E-posta adresiniz, telefon numaranız, yaşam öykünüz ve about.me profilinizden oluşan dijital kartvizitinizi iş yaşamınızda tanıştığınız yeni bireylere basitlikle yollayabiliyorsunuz. Aynı biçimde tarafınıza sevk edilen kartvizitleri de uygulama içerisinde görüntüleyebiliyor ve bağlantıya geçebiliyorsunuz. Dilerseniz şahıs bilgilerini tablet ve bilgisayarınıza kaydolabiliyorsunuz.

Elden kartvizit vermeyi sonlandırarak iş kullanıcılarına büyük basitlik sağlayan Intro’nun Windows platformu uygulaması da oldukça sade ve son derece çağdaş bir yapıda karşımıza çıkıyor. Şahısların büyük profil resimleri, yaşam öyküleri, erişebileceğiniz e-posta adresleri ve telefon numaraları gibi tüm bilgiler şahane planlanmış sayfa üzerine konumlandırılmış.

Kartviziti cüzdanda taşıma, elden verme her şeyin mobile taşındığı günümüzde geçerliliğini yavaş yavaş yitiriyor. Intro gibi uygulamalar sayesinde kartvizit basımı ile uğraşmadan işimizi rahatlıkla görebileceğimiz uygulamalar gün geçtikçe artacaktır. Siz de dijital kartvizite sıcak bakıyorsanız Intro, şu an için Windows tablet ve bilgisayarınızda, mobil makinelerinizde kullanabileceğiniz en iyi uygulama.

Giriş BENZER İÇERİKLER
Giriş YAPILAN YORUMLAR