Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gihosoft TubeGet

Gihosoft TubeGet

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Gihosoft TubeGet, fiyatsız YouTube video indirme programı. YouTube videolarını bilgisayara indirmek, YouTube videoları MP3 olarak indirmek, YouTube çalma listelerini indirmek için bir programa gereksiniminiz varsa, Gihosoft TubeGet’i nasihat ederim.

En iyi YouTube video indirme programları arasında olan Gihosoft TubeGet, hem Windows PC hem de Mac bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Fiyatsız indirip kullanabileceğiniz YouTube video indirme programı ile yalnızca 3 adımda videoyu indirebiliyorsunuz. URL’yi kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. Video çözünürlüğünü seçiyorsunuz ve videoyu indiriyorsunuz. 1080P, 4K, 8K gibi yüksek nitelikli YouTube videolarını, 48/60FPS videoları, 3D videoları, 360 derece VR videoları da indirme uğruna sahipsiniz. YouTube videolarını ve çalma listelerini MP3 ses formatında da indirebiliyorsunuz. MP4, AVI, MOV, MKV gibi değişik alternatifi de sunuluyor.

YouTube dışında Instagram, Facebook, Twitter, Dailymotion, Tumblr, Vimeo gibi video paylaşılan sitelerden de indirmeyi destekleyen Gihosoft TubeGet, öbür video indirme programlarından değişik olarak tüm özellikleri fiyatsız kullanmanıza izin veriyor.

Gihosoft TubeGet Özellikleri

YouTube ve 100’den fazla online video sitesinden video indirin. YouTube 4K/8K/360/VR/3D/60FPS video indirmeyi takviyeler. YouTube video/çalma listelerini MP3 ses olarak indirin. İndirilen YouTube videoları MP4, MKV, MOV, AVI’ye dönüştürün.

Gihosoft TubeGet BENZER İÇERİKLER
Gihosoft TubeGet YAPILAN YORUMLAR