Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gihosoft iPhone Veri Kurtarma Ücretsiz

Gihosoft iPhone Veri Kurtarma Ücretsiz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Gihosoft iPhone Data Recovery Free, iOS işletim sistemi kullanan cihazlarınızda sildiğiniz ya da yanlışlıkla ortadan kaybolan dosyalarınızı geri alabilmek adına kullanabileceğiniz bir tür ücretsiz iPhone dosya kurtarma programıdır.

12’den fazla dosya tipini kurtarabilen, bozulan telefonunuzdan SMS’ler, WhatsApp mesajları gibi detayları geri getirebilen, bütün iTunes ve iCloud geri yükleme verilerinizi tekrar alan Gihosoft iPhone Data Recovery Free, iOS işletim sistemi üzerinde kullanabileceğiniz en iyi iPhone dosya kurtarma programı olarak adından söz ettirmektedir.

Gihosoft iPhone Data Recovery Free özellikleri

Dosya kurtarma: Yanlışlıkla silinmesi, iOS yükseltmesi veya jailbreak hatası, vb. Nedeniyle kaybolup kaybolmadıklarına bakmaksızın iOS cihazlarındaki verileri geri alın. İDevices’iniz kaybolduğunda, çalındığında, kırıldığında veya kilitlendiğinde bile, Gihosoft Free iPhone Recovery yazılımı iTunes yedeklemesinden verileri geri yükleyebilir.

Hızlı kurtarma: Kolay kullanımlı arayüz, iPhone veri kurtarma prosedürü aracılığıyla bilgisayar kullanıcılarına 3 adımda kılavuzluk etmek için tasarlanmıştır: anlık bağlantı, hızlı tarama ve mükemmel kurtarma.

Gihosoft iPhone Data Recovery Free destekleme

Fotoğraf ve Video: Kamera Rulosu, Fotoğraf Akışı, Uygulama Fotoğrafları & Videoları

Mesajlar ve Çağrı Kaydı: Mesajlar, Mesaj Ekleri, Kişiler, Arama Geçmişi, Sesli posta, WhatsApp / Viber mesajları ve ekler

Diğer: Notlar, Takvim, Hatırlatıcılar, Safari Bookmark , Sesli Notlar

Gihosoft iPhone Veri Kurtarma Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
Gihosoft iPhone Veri Kurtarma Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR