Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gevrek

Gevrek

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Krisp, Windows PC kullanıcılarının fiyatsız indirip kullanabileceği hengame yasaklama programı. Skype, WhatsApp, Google Hangouts gibi görüntülü konuşma, sesli aramaya izin veren irtibat uygulamalarında ve YouTube’da yayın yaparken arka tasarı hengamesini yasaklamak, arka tasarı hengamesini yok etmek için kulllanabileceğiniz şahane bir program. Mikrofon hengame yasaklama programı arayanlar için de en iyi alternatiflerden biri.

Rastgele bir mikrofon, hoparlör, kulaklıkla çalışan tesirli bir hengame yasaklama programı Krisp. Özellikle dış mekanlarda görüntülü konuşma yaparken arka tasarı sesini sıfıra indirmek için yararlanabileceğiniz bir program. Konuşmak için suskun bir yer aramaktan bunaldıysanız, arka tasarı sesini kesen bu programı öneri ederim. Tek bir butona tıklayarak hem sizden gelen hem de karşıdan gelen hengameyi yasaklayabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan program ses işlemeyi mahallî olarak hakikatleştiriyor, başka bir deyişle sesiniz ve ses makineden sunuculara aktarılmıyor.

200’den fazla ülke 30 binden fazla kullanıcısı olan Krisp, hem fertsel hem de iş kullanıcılarına hitap ediyor. Freelancerlar, yayıncılar, oyuncular, çağrı merkezleri, herkesin kullanabileceği bir hengame ihtiyata programı. Programı indirmeden, https://krisp.ai/#action kısmından ne kadar tesirli çalıştığını dinleyebilirsiniz. Unutmadan, program sesinize geçim sağlayan ve zamanla büyüyen bir suni akıl teknolojisi kullanıyor.

Gevrek BENZER İÇERİKLER
Gevrek YAPILAN YORUMLAR