Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Geri Yükleme Noktası Oluşturucu

Geri Yükleme Noktası Oluşturucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarınıza yüklenen programlar veya bulaşan virüsler sebebiyle bir anda çalışmayan bir Windows ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz oldukça yüksek. Bu meseleye karşı temkin alabilmek için emin aralıklarla sistem yedekleme operasyonunu uygulamanız gerekiyor ve böylece rastgele bir kasvet vaziyetinde sisteminizin meseleden evvelki halini geri yükleme kısmetini bulabiliyorsunuz.

Restore Point Creator bu sistem geri yükleme noktalarını en basit yoldan oluşturabileceğiniz fiyatsız olarak sunulan bir program. Bir yandan yeni yükleme noktaları oluşturabilir, bir yandan da dilerseniz oluşturduğunuz noktalara bilgisayarınızı geri döndürebilirsiniz. Ayrıca her bir geri yükleme noktası için bir açıklama yazabilir ve dolayısıyla hangi yedeğin hangi gidişatlarda kullanılacağını tanımlayabilirsiniz.

Şayet kullandığınız bazı yedekleme noktalarının artık işinize yaramayacağına inanıyorsanız bunları silmek de program aracıyla çok basit hale geliyor. Windows’un kendi geri yükleme taşıtını enez ve karışık buluyorsanız Restore Point Creator’u netlikle sınamanızı öneriyorum.

Geri Yükleme Noktası Oluşturucu BENZER İÇERİKLER
Geri Yükleme Noktası Oluşturucu YAPILAN YORUMLAR