Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gelişmiş Sürücü Güncelleyici

Gelişmiş Sürücü Güncelleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Advanced Driver Updater programı, bilgisayarlarınızda bulunan teçhizatların sürücülerinin her zaman aktüel kalmasını sağlayan ve otomatik olarak sürücü versiyonu taramaları asıllaştırabilen fiyatsız programlar arasında yer alıyor. Ancak programın bu fiyatsız versiyonu ne yazık ki yalnızca geri kalmış sürücüleri gösterirken onlara aktüelleyemiyor ve aktüelleyebilmesi için bütün versiyonuna geçiş yapmak gerekiyor. Yeniden de hangi teçhizat driverlarının daha önceki versiyonlarda kaldığını tespit ederek en son sürücüleri kendisi kurmak isteyenler için yeterli bilgiyi sunmayı muvaffak oluyor diyebilirim.

Programı kullandığınızda, bilgisayarınızda yer alan tüm teçhizatlar ilk olarak taramadan geçiriliyorlar ve bu ekipmanlara ait sürücüler, üreticiler tarafından sağlanan en son bilgilerle karşılaştırılıyorlar. Bu karşılaştırma sonucunda PC’nizde daha önceki ve artık kullanışlılığı kalmayan sürücüler yer alıyorlarsa size bir ihtar geliyor ve bütün versiyonu kullanmanız halinde dolaysız olarak Advanced Driver Updater’ın içerisinden aktüellemeleri yapabiliyorsunuz. Ancak fiyatsız versiyonu kullansanız dahi en azından hangi teçhizatların sürücülerinin daha önceki kaldığını bildiğiniz için onları aktüellemek pek de güç olmayacaktır.

Programın en esas işlevlerini kısaca listelemek gerekirse;

Meçhul sürücüleri bulma ve tespit etme Teçhizat çakışmalarını yasaklama En son sürücüleri görme Sürücü yedekleme Sürücü montajını durdurma Daha süratli reyin tecrübeyi

Oldukça sade bir arayüzle beraber gelen ve bu sebeple kullanırken rastgele bir kasvet yaşamayacağınız program, elbette en son sürücü dosyalarını bulabilmek için bir internet irtibatına lüzum dinliyor. Bilgisayarınızdaki sürücülerin aktüellenme müddetlerinin geldiğini düşünüyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken programlar arasında.

Gelişmiş Sürücü Güncelleyici BENZER İÇERİKLER
Gelişmiş Sürücü Güncelleyici YAPILAN YORUMLAR