Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gelişmiş sistem bakımı

Gelişmiş sistem bakımı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar süratlendirme mevzusunda alanında en zaferli programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

Bilgisayarlarınıza fiyatsız olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bir yazılım olan Advanced SystemCare bir vakit kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve ilk günkü haline geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde bir hayli değişik kullanışlı vasıta barındıran bir sistem optimizasyonu taşıtıdır. Advanced SystemCare yalnızca birkaç tıklamayla karışık bakım ve optimizasyon harekâtlarını reelleştirmenizi olası kılmakta.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon taşıtları arasında kayıt defteri kusurlarını düzenlemeye ve afaki dosya temizlemeye takviyeci olan taşıtlar yer almaktadır. Bu cins kusur ve afaki dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine neden olmaktadır. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme operasyonlarını da asıllaştırabilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da çoğalmaktadır.

Advanced SystemCare Windows açılışı süratlendirme ve Windows işleyişi süratlendirme mevzusunun haricinde kullanıcılara güvenlik ihtimali de veriyor. Advanced SystemCare içerisinde yer alan tarayıcı koruma taşıtları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme yasaklama mevzularında çözüm üretiyor. Şayet internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler tarafından ele geçirildiyse bu vasıtalardan yararlanabilir, anasayfa değiştirme operasyonunu asıllaştırabilirsiniz. Advanced SystemCare devamlı olarak tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve zannedilen arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini maniler.

Advanced SystemCare ile internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini otomatik olarak yok edebilirsiniz. Programı internet tarayıcınız kapandığında saklılık izlerini otomatik olarak silecek biçimde yapılandırabiliyorsunuz.

Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan öbür kullanışlı vasıtalara ulaşmanızı basit hale getiren Alet Çantası kısmı da yer alıyor. Advanced SystemCare içerisindeki Turbo Efor kısmı oyunlarda veya uygulamalarda bilgisayarınızın performansını lüzumunuza göre yükseltebilme olanağı veriyor. Bu vasıta Windows içerisinde yer alan sistem hizmetlerini ve 3. parti hizmetleri hakimiyet ediyor, ehemmiyetsiz olanları sonlandırarak üzerinde çalıştığınız uygulamalara veya oyunlara daha fazla kaynak sağlıyor. Böylece bu reyin ve uygulamalar daha rahat çalışıyor ve performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

Gelişmiş sistem bakımı BENZER İÇERİKLER
Gelişmiş sistem bakımı YAPILAN YORUMLAR