Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Geek Kaldırıcı

Geek Kaldırıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Geek Uninstaller bilgisayarınızda kaldırmakta zorlandığınız yazılımları arınmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir program kaldırma aracıdır.

Program klasik kaldırma harekâtının yanında programların vazgeçtiği program harabelerini arınma mevzusunda da zaferlidir. Bu biçimde program viranelerinin bilgisayarınızı çöplüğe çevirmesinin ve performansını düşürmesininönüne geçebilirsiniz. Programın arayüzünden kaldırma harekâtı neticeyi uygulamaların vazgeçtiği çöp dosya ve klasörler tespit edilebiliir ve arınılabilir.

Geek Uninstaller kayıt defteri arınma mevzusunda da zaferlidir. Bilgisayarınıza yüklenen programların açtığı kayıt defteri girdileri programlar kaldırıldıktan sonra silinmeyebilir. Bu sebeple Geek Uninstaller bu girdileri silme mevzusunda pratik bir çözümdür.

Windows program kaldırma vasıtasının virüs atakları neticeyi kullanılamaz hale gelmesi gibi vaziyetlerde daha da öne çıkan Geek Uninstaller acil vaziyetlerde desteğinize koşacaktır. Klasik yollar ile kaldıramadığınız programları Geek Uninstaller ile kaldırabilirsiniz.

Fiyatsız bir program olan Geek Uninstaller’ın program silme mevzusundaki bir öteki güçlü doğrultuyu güçle program kaldırmadır. Programlar uninstall operasyonunu yalanladığında Geek Uninstaller güçle kaldırma komutu sayesinde programı silebilmektedir.

Geek Kaldırıcı BENZER İÇERİKLER
Geek Kaldırıcı YAPILAN YORUMLAR