Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GameSave Yöneticisi

GameSave Yöneticisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GameSave Manager, bilgisayarınızda bulunan bilgisayar oyunlarını sizin için tarayan ve sahip olduğunuz reyin kayıt dosyalarını yedekleyebilen, geri yükleyen ve hatta başka bir bilgisayarda oyanyabilmeniz için transfer edebilen fiyatsız bir yazılımdır.

Hiç bilgisayarınıza format atmak zorunda kaldığınız için oyunlarınızın kayıt dosyalarını kaybettiğiniz oldu mu? Veya kendi reyin kayıt dosyalarınızı size ait olan başka bir bilgisayara veya dostunuza aktarmak istediniz mi?

GameSave Manager ile basitçe yedekleme, geri yükleme, reyin kayıt dosyalarını aktarma gibi operasyonları hakikatleştirebilirsiniz. Bundan böyle bilgi kaybı tasasına ve paranoya yapmaya son verebilirsiniz. Teker teker tüm reyin dosyalarınızın kayıt dosyalarını elle yedeklemek yerine, GameSave Manager ile tüm bunları otomatik olarak hakikatleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda program tarafından desteklenmeyen oyunlar için basitçe kendi işlevlerinizi hazırlayabilir ve tüm oyunlarınız için otomatik olarak kayıt dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

Ayrıca reyin dosyalarınıza ait almış olduğunuz yedekleri FTP yoluyla değişik çevimiçi depolama servisleri üzerinde gizleme kısmetine de sahipsiniz.

Netice olarak oyunseverlerin bilgisayarında kesinlikle bulundurmaları gereken bir yazılım olan GameSave Manager’i, tüm kullanıcılarımıza öneri ederim.

GameSave Yöneticisi BENZER İÇERİKLER
GameSave Yöneticisi YAPILAN YORUMLAR