Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gamepad Haritası

Gamepad Haritası

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Gamepad Map şayet Xinput şemasına sahip bir gamepad kullanıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir yazılım.

Gamepad Map esas olarak kullanıcılara gamepad ile bilgisayarda reyin oynama ve bilgisayarı gamepad ile hakimiyet etme mevzularında takviyeci olan bir hakimiyet emülatörü. Günümüzde bir hayli reyin Xinput şemasına sahip hakimiyet aygıtlarıyla geçimli bir biçimde geliyor ve kullanıcılar bu oyunlarda gamepadlerini kullanabiliyorlar. Fakat Witcher serisinin ilk oyunu gibi bazı daha önceki oyunlar bu cins hakimiyet makinelerini desteklemiyorlar. Bazı yeni oyunlar da gamepad düşünülerek geliştirilmiyor; bu sebeple bu oyunları gamepad kullanarak oynamak için Gamepad Map gibi seçenek çözümlere müracaat etiyoruz.

Xbox 360, Xbox One ve Logitech F710 gibi hakimiyet makinelerini destekleyen Gamepad Map hakimiyet aygıtınızın tuşlarını klavye ve fare tuşları gibi kullanmanıza takviyeci oluyor. Bunun yanında analog çubukları fare hareketlerini reelleştirmek için kullanabiliyorsunuz. Programı açtığınızda gamepad tuşlarınıza ve hakimiyet çubuklarına seçeceğiniz işlevleri ceddebiliyorsunuz.

Gamepad Map içerisinde değişik hakimiyet aygıtlarınız için değişik profiller oluşturabilmektesiniz. Ayrıca değişik reyin cinsleri için değişik kategoriler de mevcut. Gamepad Map’te oluşturduğunuz hakimiyet şemalarını XML formatında kaydolabilir ve yedekleyebilirsiniz. Dilerseniz oyunlar için hazırlanmış hakimiyet şemalarını indirerek programa aktarabilir ve hakimiyetleri baştan yapılandırma tasasından kurtulabilirsiniz. 

Gamepad Haritası BENZER İÇERİKLER
Gamepad Haritası YAPILAN YORUMLAR