Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FreeTube

FreeTube

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

FreeTube, Windows 8.1 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış YouTube uygulamalarından biri ve de fiyatsız. YouTube’un web arayüzünden çok ta değişik olmayan sade, çağdaş ve işlevsel arayüz ile karşımıza çıkan video izleme ve indirme uygulaması Hyper for YouTube veya uTube kadar alternatif sunmasa da gerek videoları izlerken gerekse de indirirken mesele çıkarmıyor.

Çevrimiçi video izlemek için en çok seçim ettiğimiz site YouTube. Aradığımız videoya anında erişebildiğimiz ve dilediğimiz nitelikte izleyebildiğimiz bu platformun tek makûs yanı videoları indirme alternatifi sunmaması. Videoları indirmek istediğimizde ya bir yazılım ya da bir eklenti yüklememiz gerekiyor. Natürel ki bunlar haricinde YouTube içeriğini aynen sunan video indirme takviyeli uygulamalar da var. FreeTube de bu uygulamalardan biri.

Oldukça minik ebatlı olan uygulama, YouTube videolarını internet tarayıcımızı açmadan izleme, ek yazılıma lüzum dinlemeden videoları indirme ihtimali sunuyor. Videoları 480p, 720p ve 1080p nitelikte izleyebiliyor ve dilediğimiz formatta makinemize indirip, çevrimdışı izleyebiliyoruz.

YouTube web sitesi gibi şahsi teklifler ve dünyanın en çok izlenen videolarını sunan FreeTube uygulamasının arka dayanağı da bulunmakta. Başka Bir Deyişle uygulamayı bir müzik çalar olarak ta kullanabiliyorsunuz.

FreeTube BENZER İÇERİKLER
FreeTube YAPILAN YORUMLAR