Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Foxit Mobil PDF

Foxit Mobil PDF

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Foxit Mobile PDF, dokunmatik ekranlı Windows 8 tablet ve masaüstü PC’lerle de geçimli fiyatsız, küçük ebatlı ve süratli pdf görüntüleme uygulamasıdır. Rastgele bir pdf dosyasını dilediğiniz zaman açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Foxit Mobile PDF, Windows 8’in dahili pdf uygulamasına seçenek olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Foxit Reader ile aynı teknolojinin kullanıldığı uygulama ile nerede olursanız olun pdf evraklarınızı açabilir, görüntüleyebilir, açıklama ilave edebilirsiniz. Arama işlevini kullanarak onlarca sayfadan oluşan pdf dokümanınızda dilediğiniz sayfaya süratlice gidebilir, parmak hareketleri ile dokümanı daha yakından araştırabilir, kaleminizi kullanarak dokümanınızdaki ehemmiyetli yerlerin altını çizebilirsiniz.

Foxit Mobile PDF Özellikleri:

PDF dosyalarını basitçe okuyun. Dosya içinde arama yapın. Yer imlerini kullanarak istediğiniz sayfaya geçiş yapın. Parmaklarınızı kullanarak sayfayı yakınlaştırın. Metinleri vurgulayın, altını ve üstünü çizin. Kalem taşıtını kullanarak istediğiniz biçimi çizin. Yorumları gösteren veya saklayın. Son tertip ettiğiniz dosyalara süratlice erişin. Evraktaki linke tıklayarak web sayfasını açın.

Foxit Mobil PDF BENZER İÇERİKLER
Foxit Mobil PDF YAPILAN YORUMLAR