Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fotoğraflar

Fotoğraflar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 8 tablet veya bilgisayar kullanıcısı olarak stok resim uygulaması yeterli gelmiyorsa, hem bulut hesabınızdaki hem de mahallî depolama alanınızdaki resimleri organize etme ihtimali tanıyan FotoZ’yi netlikle sınamanız gerektiğini düşünüyorum.

Microsoft Developer Evangelism takımının bir abonesi tarafından geliştirilen FotoZ sayesinde bilgisayarınızdaki, mahallî ağınızdaki ve OneDrive’daki fotoğraflarınıza idareyebiliyorsunuz.

Resimlere yakınlaşma, döndürme, kırpma gibi esas tertip etme harekâtlarını da yapabileceğiniz uygulamanın en hoşlandığım yanı resimlere coğrafi konum ekleme izni vermesi. Bu sayede resimlerinizi gittiğiniz yerlere göre sıralayabiliyor, hoşlandıklarınızla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca resimlerinizin meta verilerine tertip edebiliyor başka bir deyişle resminize başlık atabiliyor, kim tarafından ne zaman çekildiğini belirtebiliyor, açıklama ilave edebiliyorsunuz.

Onlarca resim arasından aradığınıza basitlikle ulaşabilmeniz için arama kısmı da kapsayan FotoZ, daha önceki bir arayüze sahip olsa da resimlerinizi idareyebilmeniz için yeterli bir uygulama.

Fotoğraflar BENZER İÇERİKLER
Fotoğraflar YAPILAN YORUMLAR