Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fotoğraf Yedekleme

Fotoğraf Yedekleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Photo Backup, Facebook, Instagram, Flickr ve öbür sosyal ağlarda yakaladığınız resimleri OneDrive hesabınıza yedekleme olanağı tanıyan bir uygulamadır. Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarla geçimli olan uygulama sayesinde değişik sosyal ağlardaki resimlerinizi tek bir yerden görüntüleyebilirsiniz.

Tamamen fiyatsız sunulan bir resim yedekleme uygulaması olan Photo Backup, resimlerinizi OneDrive’a aktardığından ilk açılışta Microsoft hesabınıza giriş yapmanız gerektiğini gösteren ekran ile sizleri karşılıyor. Resimlerinizin buluta aktarılmasını başlatmak için bu adım oldukça ehemmiyetli. Sonraki ekranda ise en çok kullanılan sosyal ağlar listeleniyor. Doğrultu tuşlarını kullanarak veya ok işaretini değerek servisler arası geçiş yapabiliyorsunuz. Sosyal ağ tercihinizi de yaptıktan sonra giriş yapıp, Photo Backup uygulamasının resimlerinize ulaşımına izin veriyorsunuz. Resimleriniz görüntüledikten sonra yedeklemek istediğiniz resimleri seçiyor ve “Backup” butonuna tıklayarak yedekleme harekâtını başlatıyorsunuz. Yedekleme operasyonu bitirildikten sonra fotoğraflarınıza ana ekrandan ulaşabiliyorsunuz.

Windows 8 ve 8.1 aygıtınız için sosyal ağlardaki resimlerinizi OneDrive hesabınıza zahmetsizce aktarabileceğiniz bir uygulama arayışında iseniz Photo Backup işinizi netlikle görecektir.

Fotoğraf Yedekleme BENZER İÇERİKLER
Fotoğraf Yedekleme YAPILAN YORUMLAR