Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fotoğraf Birleştirici

Fotoğraf Birleştirici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Photo Joiner, Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarınızda resimlarınızı birleştirmek istediğinizde lüzum dinleyeceğiniz uygulamalardan biri. Tamamen fiyatsız indirip kullanabileceğiniz resim birleştirme uygulaması sayesinde dilediğiniz rakamda resmi ister yan yana isterseniz de alt alta birleştirebiliyorsunuz.

Fiyatsız olmasına rağmen garip olarak reklamlardan temizletilmiş oldukça kolay bir arayüz sunan Photo Joiner, Windows platformunda şimdiye kadar karşılaştığım en basit kullanımlı ve pratik resim birleştirme uygulaması diyebilirim. Resimleri birleştirmek için tek yapmanız gereken resimleri uygulamaya aktarmak ve resimlerin hangi kumpasta birleştirmek istediğinizi seçmek.

Resimlerinizi dikey, yatay ve klavuz görünümde birleştirmenizi izin veren uygulama kolay görünmesine rağmen ek alternatifler de sunuyor. Bunlar arasında resimler arasında çizgi olup olmayacağının tanımlanabilmesi, ayrım çizgisinin inceliğinin ayarlanabilmesi, ayrım çizgisinin renginin seçilebilmesi, fotoğrafların aynı ebatta ayarlanabilmesi gibi alternatiflerin var olması dışında bunların tek tıkla kullanılabilir olmasını oldukça hoşlandım.

Photo Joiner ile birleştirdiğiniz resimleri nasıl kaydolacağınıza gelecek olursam bu da oldukça kolay; Çalışmanızı kaydolmak için tek yapmanız gereken sol altta yer alan kaydol butonuna tıklamak. Konumunu söyledim zira Kaydet butonu Facebook ve Twitter’da paylaş butonlarının yanına konulmuş ve ad verilmediğinden ilk bakışta anlaşılmıyor. Kaydetmenin dışında dilerseniz sosyal ağ hesaplarınızda da süratlice paylaşabiliyorsunuz.

Resimlerinizi birleştirmek için kullanabileceğiniz pratik ve fiyatsız bir Windows 8 uygulaması arıyorsanız Photo Joiner’ı indirip sınamanızı öneririm.

Fotoğraf Birleştirici BENZER İÇERİKLER
Fotoğraf Birleştirici YAPILAN YORUMLAR