Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FolderTimeUpdate

FolderTimeUpdate

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows işletim sisteminin klasör yönetimi mevzularında oldukça beceriksiz olduğunu öğreniyoruz. Çünkü kullanıcıların ayrıntılı mevzulara girmesine takviyeci olmayan Windows Dosya Gezgini, bu sebeple esas kullanıcıların bilgisayarlarına hasar vermelerine mani olsa da daha ayrıntılı harekâtlar yapmak ve dizinlere egemen olmak isteyen kullanıcıları da üzüyor.

FolderTimeUpdate bu sualin bir doğrultusunun üstesinden gelmenizi sağlayan fiyatsız bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor ve kolay arayüzü sayesinde sunduğu hizmeti meselesizce aktarıyor. Esas olarak klasörlerin son değiştirilme tarihlerini kendi tanımladığınız bir tarihle değiştirmenizi sağlayan program, hem basit dizin idaresine imkân tanıyor hem de ulaşımınızın saklanması gereken gidişatlarda bir can kurtarıcı haline geliyor.

Uygulamayı kullanırken hem yalnızca tek bir klasörün tertip edilme tarihinin değiştirilmesini seçebilir, hem de o klasörün altındaki öteki klasörlerin tarihlerine tertip edebilirsiniz. Kaç klasöre kadar inileceği ise yeniden kullanıcıların seçimlerine kalmış.

Boş klasörlerin tarih farklılıklarından etkilenmesini yasaklama gibi bazı ek alternatifler ise kullanırken ayrıntılara daha egemen olmanızı sağlıyor. Tüm tertip etme ve işlemlerden sonra HTML formatında bir rapor sunabilmesi ise hangi klasörlerde hangi farklılıklar yapıldığını tespit etmekte zorlanmamanızı sağlıyor.

Şayet klasör son tertip edilme tarihleri üzerinde farklılıklar yapmak istiyorsanız seçim edebileceğiniz fiyatsız ve süratli programlardan birisi olarak FolderTimeUpdate programını sınamanızı öneriyorum.

FolderTimeUpdate BENZER İÇERİKLER
FolderTimeUpdate YAPILAN YORUMLAR