Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FLV Oynatıcı (Windows 8)

FLV Oynatıcı (Windows 8)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

FLV Player, yalnızca .flv uzantılı dosyaları açmak için yapılmış kullanımı kolay, fiyatsız ve küçük ebatlı bir uygulama. Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcısı olarak flv ve f4v dosyalarını açamamaktan davacı iseniz büyük ebatlı medya oynatıcılar veya codec yazılımları yüklemeden bu meseleyi çözebilirsiniz.

Ice Cube Soft tarafından geliştirilen FLV Player isimli uygulama, flv dosyalarınızı oynatmak için lüzumlu tüm video ve ses codec bileşenini içerisinde bulunduruyor. Bu açıdan rastgele bir ek yükleme yapmanda kendi oynatıcısı üzerinden gösterdiğiniz flv dosyasını zaferli bir biçimde oynatabiliyor.

Uygulamayı ilk açtığınızda büyük bir dosya aç sembolü ile karşılaşıyorsunuz. Sonraki açışlarınızda en son açtığınız video kaldığı yerden gösteriliyor. Yeni bir flv dosyası açmak için oynatıcının sol altına konumlandırılmış sembolü kullanıyorsunuz. Oynatıcı üzerinde durdurma, oynatma, ileri / geri sarma dışında altyazı alternatifi ve çözemediğim liste alternatifi bulunuyor. Videoların bütün ekranda oynatılabilir olması da Windows 8 uygulamalarını dikkate aldığımızda hoş bir özellik.

FLV Oynatıcı (Windows 8) BENZER İÇERİKLER
FLV Oynatıcı (Windows 8) YAPILAN YORUMLAR