Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fizy

Fizy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Fizy, sevdiğiniz sanatçıların en yeni ve tüm albümlere erişebileceğiniz, ruh halinize göre şarkıları anında bulabileceğiniz bir müzik servisi.

Çevrimiçi müzik dinleme servislerinden biri olan Fizy’yi Windows 8 tablet veya bilgisayarınıza yükleyerek milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya, en yeni şarkılara, radyo istasyonlarına tek değişle erişebilirsiniz.

Afaki hiçbir alternatifin bulunmadığı son derece planlanmış arayüz ile gelen Fizy, başlangıçta şarkıları 30 saniyelik başka bir deyişle tanıtımlarını sunuyor. Şarkıların tamamını dinleyebilmeniz için Fizy hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Fizy hesabınız yoksa doğrudan uygulama içerisinden oluşturabiliyorsunuz. Fiyatsız olarak tüm yerli ve yabancı şarkıları 4 ay süresince dinleyebiliyorsunuz. Bu vakit sonunda ne yazık ki premium azalığa geçmeniz gerekiyor. Hudutsuz rakamda ve reklamsız müzik dinleme izni veren premium azalığın fiyatı ise aylık 5 TL olarak tanımlanmış.

Fizy Windows 8 uygulamasının başlangıç ekranı 3 sekmeden oluşuyor. Keşfet ve Ruh Halinin haricinde Süratli Dolaşma sekmesi bulunuyor; Buradan sanatçıların tüm albümlerine, öne çıkan albümlere, çalma listelerinize erişiyorsunuz. Natürel ki aradığınız şarkıya zahmetsizce erişmenizi sağlayan arama kolisi de mevcut.

Fizy BENZER İÇERİKLER
Fizy YAPILAN YORUMLAR