Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FileSearchy

FileSearchy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

FileSearchy, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde aradıkları dosyaları veya dökümanları süratli bir biçimde bulabilmeleri için geliştirilen basit kullanımlı bir gelişmiş dosya arama programıdır.

İstediğiniz anahtar sözcükleri kullanarak arama yapabileceğiniz program desteğiyle, arama neticelerini veya aramaları değişik filtreleme usulleriyle filtreleyerek aradığınız dosya veya dökümanlara çok daha basit ve süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Değişik sekmeler altında aramalar yapmanıza da imkân sağlayan program desteğiyle, aynı anda birden fazla anahtar kelime için arama yapabilir ve neticeleri değişik sekmeler altında görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında isterseniz bilgisayarınız üzerinde yer alan bir döküman içerisinde yer alan metinlerden yola çıkarak arama yapmanızı da sağlayan program ile istediğiniz arama neticelerine erişmek çok daha basit bir hale gelmektedir.

Program içerisinde yer alan filtreler arasında klasöre göre, içeriğe göre, değiştirilme tarihine göre ve ebadına göre gibi aramanızı basitleştirecek olan değişik parametreler yer almaktadır.

FileSearchy’nin hoş özelliklerinden bir tanesi de kendisini Windows sağ klik menüsü üzerine entegre etmesi ve doğrudan bir klasör üzerine tıkladığınız zaman program desteğiyle arama yapabilecek olmanızdır.

Niyete müteveccih dosya veya döküman araması yapma mevzusunda oldukça galibiyetli neticeler ortaya koyan FileSearchy’i tüm kullanıcılarımıza öneri ederim.

FileSearchy BENZER İÇERİKLER
FileSearchy YAPILAN YORUMLAR