Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FileOptimizer

FileOptimizer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarınızda bulunan dosyaların en basit yoldan optimizasyonunu sağlayabilmek ve böylece olabildiğince az yer kaplamalarını sağlamak FileOptimizer programıyla oldukça kolay hale geliyor. Genellikle statik diskimizde bulunan dosyalar gereğinden fazla yer kaplarlar ve doğru biçimde yerleştirilmeleri, sıkıştırılmaları ve hazırlanmaları için ekstra operasyonlara gereksinim dinlenir.

FileOptimizer, sahip olduğu sıkıştırma algoritmaları sayesinde neredeyse tam dosya formatları üzerinde harekât asıllaştırabiliyor ve böylece dosyayı rastgele bir zip içerisine almanıza gerek kalmadan küçültebiliyor. Özellikle binlerce dosyalık arşivler barındıranlar yahut web tasarımla uğraşanlar tarafından sevileceğine inandığım uygulama, hem disk alanından tasarruf yapabilmenizi sağlıyor, hem de dosyaların daha süratli açılabilmesine destekçi oluyor.

Oldukça basit kullanılır bir arayüze sahip olması sebebiyle gereksinim dinlediğiniz tüm özelliklerine bir kaç tıklama ile ana ekran üzerinden erişebilirsiniz. Montaj süreci de programın kendisi kadar basit diyebilirim. Sıkıştırılmış dosyaların orijinallerini geri dönüşüm kolisinde yakalaması sayesinde rastgele bir meselede tüm harekâtı basitçe geri alabiliyorsunuz.

Değişik sıkıştırma seviyeleri mevzusunda sunduğu dayanaktan yararlanarak dosyalarınızın istediğiniz biçimde optimize edilmesini de sağlayabilirsiniz.

FileOptimizer BENZER İÇERİKLER
FileOptimizer YAPILAN YORUMLAR