Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fecoder

Fecoder

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Fecoder, Android telefon ve tablet sahiplerinin istedikleri Facebook bireylerinin profillerine girerek resimlerini görebilmesini sağlayan zaferli bir uygulama. Facebook resimlerini görüntüleme ile hudutlu klamayan uygulama, istediğiniz şahısların profilinde yer alan video, yorum yapılan resimler, yaftalı olduğu resimler, ilave edilen resimler, sevdiği resimler, kullandığı uygulamalar, sevdiği sayfalar, zyaret ettiği yerler ve sevdiği yerler gibi pek çok profil bilgisini görmenizi sağlıyor.

Uygulama oldukça kolay bir biçimde çalışıyor ve kullanması gayet rahat. Profil resim ve öbür bilgilerine erişmek istediğiniz bireyin Facebook ID‘sini öğreniyorsanız girmeniz yeterli. Şayet ID’sini öğrenmiyorsanız ilk olarak kullanıcı ismini girerek Facebook ID’sini bilmeniz gerekiyor. Bir sonraki adımda ID’yi kullanarak resimlere erişiyorsunuz. Kendi profilim üzerinden misal vererek ayrıntılı olarak açıklamak sizler için daha verimli olacaktır. Benim profil adresim ” https://www.facebook.com/emrahkara ”. Bu linki Facebook’dayken üstten kendi isminize tıklayarak görebiliyorsunuz. Bu linkte sondaki ”emrahkara” kısmı benim kullanıcı adım. Bunu uygulama üzerinde girerek profilimin ID’sini bildikten sonra ID’yi girerek fotoğraflarımı ulaşabiliyorsunuz.

Faebook profil çözücü olarak geçen Fecoder ile şahısların Facebook profilindeki tüm fotoğraflarını ulaşamayabilirsiniz fakat bir çok resmini hakimiyet edebilirsiniz. Şayet siz de merak ettiğiniz ama bir cinsli erişemediğiniz şahısların resimlerini merak ediyorsanız Fecoder’i fiyatsız olarak Android mobil makinelerinize indirerek hemen kullanmaya başlamanızı öneriyorum.

Fecoder YAPILAN YORUMLAR