Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ezPDF Okuyucu

ezPDF Okuyucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 8 işletim sistemli bilgisayar veya tablet kullanıcısı iseniz pdf dosyalarını görüntülemek için ekstra bir yazılıma gereksinim dinlemezsiniz. Ancak işletim sistemini yüklediğinizde beraber gelen okuyucu uygulaması kullanıcıların pdf dosyalarını görüntüleme gereksinimini karşılaşmak emeliyle planlandığından tertip etme alternatifi sunmamaktadır. ezPDF Reader ise pdf evraklarınızı görüntülemenin yanında tertip etme ve çevirme alternatiflerini de sunuyor.

Windows 8’in entegre pdf uygulaması veya Adobe Reader Touch esasta pdf evraklarınızı görüntülerken gereksinim dinleyeceğiniz tüm alternatifler sunar. PDF uzantılı ehemmiyetli evraklarınızı ebadı ne olursa olsun süratlice açabilir, dolaşma çubuklarını kullanarak sayfalara rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ancak evraklarınızı görüntülemenin dışında evrakta ehemmiyetli bulduğunuz noktaları işaretlemek, altını çizmek, sürüklediğiniz bir dokümanı pdf formatına çevirmek isteyebilirsiniz. Bütün bu noktada önerebileceğim ezPDF Reader, tüm bu alternatifleri sunuyor.

Tamamen fiyatsız gelen ve reklam kapsamayan ezPDF Reader, son derece çağdaş bir arayüz ile geliyor. PDF evraklarınızı uygulama içerisinden açabildiğiniz gibi pdf dosyasına sağ tıklayıp ezPDF Reader’ı seçerek te açabiliyorsunuz. PDF dokümanınızda ehemmiyetli gördüğünüz yerleri belirtmeniz metnin üstünü, altını çizme ve renklendirme alternatiflerinin yanında biçim çizme, anekdot ekleme mevcut için de kullanımı kolay vasıtalar sunan uygulamanın öne çıkan özelliği ise web kameranızla sürüklediğiniz veya hali hazırdaki bir fotoğrafı pdf formatına çevirmesi. Değişik bir hoşlandığım özelliği de son görüntülenen ve tertip edilen pdf evraklarını başlangıç ekranında doğrudan göstermesi.

ezPDF Reader’ın Türkçe dil takviyeyi sunmaması, pdf evraklarını imza atmanıza izin vermemesi dışında bir yetersizi bulunmuyor.

ezPDF Okuyucu BENZER İÇERİKLER
ezPDF Okuyucu YAPILAN YORUMLAR