Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EZ Game Booster

EZ Game Booster

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EZ Game Booster, afaki harekâtları kapatarak ve bilgisayar kaynaklarının kullanımını optimize ederek reyin tecrübenizi geliştiren, bir cins reyin süratlendirme programıdır.

EZ Game Booster, bilgisayar kaynak kullanımını yine tertip ederek ve arka tasarıda çalışan ve sisteminizi tıkayabilecek afaki uygulamaları kapatarak, gelişmiş bir reyin tecrübesinin neşesini çıkarmanızı sağlayan bir yazılım parçası olarak adlandırılabilir. Siyah ve mavi tonlarla planlanmış programın ana menüsünde iki değişik kısım görünmektedir. Sol oturumda, performansı artırmak için ulaşabileceğiniz kaynak kategorileri görüntülenirken, sağ ayrılmada değiştirilebilir özellikler hakkında daha fazla detay bulabilirsiniz.

Taşıtın en ehemmiyetli noktası, arka tasarıda çalışan afaki harekâtları ve hizmetleri tanımlamanıza ve onları askıya almanıza destekçi olmasıdır. Netice olarak; operasyoncunuz, RAM ve ekran kartınızın oynamak istediğiniz PC oyununda yeterli performansı vermediği gidişatlarda programı sınayabilirsiniz. Buna ek olarak, program, genelde oynadığınız oyunların yüklenmesini ve çalışmasını süratlendirmenizi sağlayan bereketli bir taşıtı da kapsar. Bu programın, değiştirebilen ve dolayısıyla sistemin performansını artırabilen Windows taşıtlarına süratle ulaşmanızı sağlayan bereketli bir kısım bulundurduğunun da altını çizmeliyiz.

Windows Vazife İdareyicisi, DirectX Tanı Taşıtı, Performans İzleyicisi, Reyin Sorgulayıcıları ve Efor Ayarları, CPU’nuz, EZ Game Booster ile görüntülenebilen ve değiştirilebilen başlıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Reyin tecrübenizi çoğaldıracak bir program arıyorsanız, netlikle bu programa göz atmalısınız.

 

EZ Game Booster BENZER İÇERİKLER
EZ Game Booster YAPILAN YORUMLAR