Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EveryLang

EveryLang

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EveryLang programı, Windows kullanıcılarının bilgisayarlarında en süratli yoldan ellerindeki yazıları öteki dillere çeviri etmelerine takviyeci olan fiyatsız vasıtalar arasında yer alıyor. Pek çok öteki çeviri programının aksine yalnızca tek bir kaynaktan destek almayan uygulama, hem Google Tercüme hem de Microsoft ve Yandex’in tercüme sistemlerinden yararlanıyor. Dolayısıyla yazı tercümeleriniz esnasında en doğru neticeleri alabilmeniz için gereken tüm altyapıya sahip diyebilirim.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle beraber gelen program, kullanıcıların ince ayarlar yapabilmeleri için geniş bir alternatifler ekranına sahip diyebilirim. İnternetteki tercüme servisleri tarafından desteklenen tüm dilleri desteklemesi sayesinde dil tercihi mevzusunda bir kasvet yaşamayacağınız ortada ancak tercümeler için faal bir internet iletişiminizin olması gerektiğini de anımsatalım.

Seçtiğiniz yazıların doğru bir yazıma sahip olup olmadıklarını da hakimiyet edebilen EveryLang, böylece kendi yaptığınız çevirilerin dahi ne kadar doğru olduğunu size gösterebiliyor. Fakat yeniden de bir programa güvenmeden evvel kendi hakimiyetlerinizi yapmanızı öneriyorum.

Özellikle değişik abeceler kullanan dillerle çalışan kullanıcılar, klavye kısayollarından yararlanarak abece metamorfozlarını yapabiliyor ve yazılarını yazabiliyorlar. Aynı anda bir kaç dili değişik tuşlara cetmek olası ve bu gidişat operasyonlarınızı oldukça süratlendiriyor.

Fiyatsız olarak sunulsa da bir pro versiyona da sahip olan program, pro versiyonu içerisinde şu özellikleri kullanıcılara sunuyor:

Çeviri tarihçesi Günlük yakalama Uslu tıklama Şekillendirilmemiş metin yapıştırma Pano özellikleri

Şayet her işinizde yanınızda olacak yeni bir yabancı dil çeviri uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

EveryLang BENZER İÇERİKLER
EveryLang YAPILAN YORUMLAR