Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EverNote

EverNote

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Evernote anekdot alma programı ile bilgisayar üzerine kuracağınız bu yazılım sayesinde sizin için ehemmiyetli olan anekdotları alabilir, bu anekdotları geliştirebilir, link ilave edebilir, yafta ilave edebilir veya kategorilere ayırabilirsiniz. İsterseniz yalnızca yerel olarak çalışabileceğiniz gibi yarattığınız Evernote hesabına ve anekdotlarınıza internet sitesi üzerinden de erişebilir ve çok basit bir biçimde harekâtlarınızı senkronize edebilirsiniz. 

Anekdotlarınızı HTML, XML gibi formatlarda gizleyerek zorunlu olduğunda bunları paylaşabilir ve çalışma koşullarınızı daha da basitleştirebilirsiniz. Anekdotları e-posta yolu ile yollayabileceğiniz gibi yazıcıdan da çıkartabilir ve yanınızda götürebilirsiniz.

Web sayfalarından alıntılar alabileceğiniz gibi, e-posta adreslerini, telefon iletilerini, e-posta içeriklerini, parolalarınızı, adresleri, belgeleri gizleyebileceğiniz Evernote ile artık hiçbirşeyi unutmayacaksınız. 

Casusta işlevi de gören Evernote ile tabletiniz varsa el yazınız ile de ufak anekdotlar alabilir ve bunları daha sonra kullanmak üzere kaydolabilirsiniz. Ayrıca iPhone, Blackberry ve Windows Mobile işletim sistemine sahip uslu cep telefonlarında da kullanabileceğiniz bir yazılım olan EverNote ile anekdotlarınızı cep telefonunuzdan da idareyebilir ve internet üzerinden senkronize bir biçimde anekdotlarınızı her irtibatta görüntüleyebilirsiniz. Programın tüm mobil versiyonlarına sitemizin mobil kategorisinden erişebilirsiniz.

Ehemmiyetli! Program fiyatsızdır ancak aylık 40 MB’lık bir veritabanı kullanmaya imkân tanımaktadır. Bu limit aşıldığında ufak bir fiyat karşılığı Premium versiyona geçebilirsiniz.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

EverNote BENZER İÇERİKLER
EverNote YAPILAN YORUMLAR