Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Evde Kamera

Evde Kamera

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AtHome Camera şayet AtHome Video Streamer uygulamaları veya programını kullanarak bilgisayarınızı veya mobil makinelerinizi bir güvenlik kamerası yaptıysanız bu makinelerden tutulan görüntüleri izlemenize ihtimal tanıyan bir güvenlik kamerası takip yazılımı.

Bilgisayarlarınıza fiyatsız olarak indirp kullanabileceğiniz bir program olan AtHome Camera konutunuzda veya iş yerinizde olmadığınız gidişatlarda düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü elde etmenizi muhtemel kılıyor. AtHome Video Streamer kullanarak kullanmadığınız Android veya iOS mobil makineleriniz veya bilgisayarlarınız video yayını yapan bir bebek kamerası, hayvan kamerası veya güvenlik kamerasına dönüşüyor. Bu sayede konutunuzda veya iş yerinizde olmadığınız gidişatlarda gözünüz arkada kalmıyor.

AtHome Camera çift taraflı bağlantı kurmanıza da dayanakçı oluyor. AtHome Camera yüklediğiniz bilgisayarın mikrofonunu kullanarak güvenlik kamerası olarak kullandığınız aygıta sesinizi yollayabiliyorsunuz. Güvenlik kamerası olan aygıtın mikrofonundan da karşı tarafın sesi idrak edilebiliyor. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız ile bağlantı kurmak için bu usulü kullanabiliyorsunuz.

AtHome Camera güvenlik kameranızın baktığı güzergahı değiştirmenize, giderekilmiş video kayıtları yapmanıza, güvenlik kameranızda hareket idrak edildiğinde e-posta veya bildirim almanıza dayanakçı oluyor.

AtHome Camera’yı kullanabilmek için şu adımları takip etkeniz zorunlu:

AtHome Video Streamer yazılımını veya uygulamalarını güvenlik kamerasına dönüştürmek istediğiniz aygıta bu iletişimleri kullanarak yükleyin:

  AtHome Video Streamer üzerinden verilen CID id numarasını kaydolun AtHome Camera uygulamasını, güvenlik kamerasını izleyeceğiniz Android aygıta yükleyin, kayıt olarak giriş yapın Daha evvelden kaydolduğunuz CID id numarasını veya QR barkodunu AtHome Camera uygulamasına girerek güvenlik kameranızı izlemeye başlayın

Evde Kamera BENZER İÇERİKLER
Evde Kamera YAPILAN YORUMLAR