Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Eurovision Şarkı Yarışması

Eurovision Şarkı Yarışması

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Eurovision Song Contest, bu sene 60.sı tertip edilecek olan büyük şarkı müsabakası Eurovision izleyenleri için özel hazırlanmış fotoğrafı Windows 8.1 uygulaması olarak öne çıkıyor. Yarı finalleri 19 ve 12, finali 23 Mayıs 2015’te tertip edilecek şarkı müsabakasını daha şimdiden nasıl izleyeceğinizi kara kara düşünüyorsanız, müsabaka hakkında tüm büyümeleri takip edebileceğiniz bu zengin içerikli uygulamayı nasihat ederim.

60.sı Avusturya’nın başşehri Viyana’da hakikatleştirilecek Eurovision 2015 Şarkı Müsabakasını Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızdan takip edebilme basitliği sunan Eurovision Song Contest uygulaması Windows platformuna geç uğrasa da beklediğimize dokunmuş. Gerek çağdaş arayüzü ile gerekse de içeriği ile oldukça galibiyetli bulduğumu, netlikle hoşlanacağınızı söyleyebilirim.

Eurovision Song Contest uygulamasının içeriğine baktığımızda oldukça profesyonel hazırlandığını görüyoruz. Eurovision 2015 Şarkı Müsabakası yarı finaline kalan vakti gösteren geri sayım ile bizleri karşılayan uygulamada en dikkat toplayan nokta müsabakada seslendirilecek 40 şarkıyı satın almamız için alternatif sunması. Müsabakada hoşlandığınız şarkıları tek değişle satın almanın haricinde, şarkı söylemeyi beğeniyorsanız karaoke versiyonlarını da satın alabiliyorsunuz.

Eurovision Şarkı Müsabakasından haberleri, video ve resimleri de karşımıza çıkan Eurovision Song Contest uygulamasının Mayıs aktüellemesi ise şahane olacak. Şarkıcılar, şarkılar, ülkeler ve şovları içeren canlı gösteriler, katılımcıların profilleri, selfie filtreleri gibi ehemmiyetli yenilikler sonraki aktüellemede yer alacak.

Eurovision Şarkı Yarışması BENZER İÇERİKLER
Eurovision Şarkı Yarışması YAPILAN YORUMLAR