Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Etkili Yapışkan Notlar

Etkili Yapışkan Notlar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Yapışık kağıtlara anekdot alıp bilgisayarınızın ekranının sağına soluna yapıştırmak yerine, Efficient Sticky Notes isimli program ile Windows masaüstünüze basitlikle yapışık anekdotlar alarak işinizi basitleştirebilirsiniz. Bu biçimde hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız hem de kağıt giderinden kurtulmuş olacaksınız.

Efficient Sticky Notes masaüstünüz için aldığınız anekdotlarınızı özelleştirmenize de izin vermektedir. İsterseniz değişik arka tasarı renkleri ve değişik yazı renkleri tanımlayabileceğiniz gibi isterseniz de anekdotlar için transparanlık ayarlarına tertip edebilirsiniz. Yazdığınız anekdotların saklılığını gözetmek alternatifine de sahip olacaksınız.

Ayrıca Efficient Sticky Notes ile anekdotlarınızı gruplayabilir, ehemmiyet sırasına göre tertip edebilir, tarih sıralamasına sokabilir ve anekdotlarınıza yaftalar ekleyebilirsiniz.  Bu biçimde yazdığınız anekdotların takibini basitlikle yapabilir ve istediğiniz anekdota hemen erişebilirsiniz. Programı hemen indirerek sınamaya başlayabilirsiniz. Eminiz ki hoşlanarak kullanacaksınız.

Etkili Yapışkan Notlar BENZER İÇERİKLER
Etkili Yapışkan Notlar YAPILAN YORUMLAR