Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Eşzamanlılık Yaratın

Eşzamanlılık Yaratın

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Create Synchronicity programı, bilgisayarınızda bulunan dosyaların basitlikle yedeklenmesi ve yedeklenen konumlarda her zaman aktüel olarak yakalanması için hazırlanmış fiyatsız bir program olarak karşımıza çıktı. İlk bakışta daha evvel yedekleme programlarıyla çalışmamış şahıslar için azıcıkçık güçlü gibi görünse de muadili pek çok programdan daha basit kullanılabilen bir yapıya sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda sarih kaynak kodlu olması sayesinde güvenliğin de yeterli olduğunu söyleyebilirim.

Program sayesinde yedekleyebileceğiniz dosya cinslerini kısaca listelemek gerekirse;

Evraklar Fotoğraflar Müzikler Videolar Program dosyaları Oyunlar Değişik formatlar

Programı yalnızca dosyalarınızı değişik disklerinize kopyalamak için değil, aynı zamanda sunucuları yedeklemek gibi harekâtlar için de kullanabiliyorsunuz. Sürekli olarak dosya senkronizasyonunun sağlanması sayesinde her kezinde tek tek aynı dosyaları yedekleme gibi bir gerekliliğiniz de yok.

Otomatik vasıtasına da sahip olan Create Synchronicity, böylece muhakkak bir rutin içerisinde tüm dosyalarınızın yedeklenebilmesine destekçi oluyor. Ancak manuel olarak bütün bir yedekleme yapma uğruna da sahipsiniz.

Yapılan yedeklemelerin kaydının yakalanması sayesinde geriye dönük analizler yapmanın da muhtemel olduğunu belirtmek gerekiyor.

Yedekleme operasyonu esnasında dosyalarınızı ZIP formatında sıkıştırabilen ve böylece yedeklerin daha az yer kaplamasını da sağlayabilen program, yedekleme harekâtının bitirilmesinin ardından e-posta yollayarak emeliyle de programlanabiliyor.

Şayet yeni bir dosya yedekleme programı arayışındaysanız seçenek vasıtalardan birisi olarak göz atmak isteyebileceğinizi düşünüyorum.

Eşzamanlılık Yaratın BENZER İÇERİKLER
Eşzamanlılık Yaratın YAPILAN YORUMLAR