Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Eşek

Eşek

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PopKey, Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, LINE gibi dostlarınızla sohbet etmek için kullandığınız uygulamalarda sohbeti daha cümbüşlü hale getirmek ismine lüzum dinlediğiniz GIF’leri bulmanızda dayanakçı olan fiyatsız bir program.

Doğrudan sistem tepsisine yerleşen uygulamada her gidişata, ruh haline uygun GIF bulmak olası. Arama işlevini kullanarak bütün de lüzumunuz olan GIF’i basitlikle bulabildiğiniz gibi, PopKey’i kullanan insanların sıklıkla kullandığı GIF’lere de süratlice ulaşabiliyorsunuz. Ancak sunulan kategorilerin mobil uygulamadan daha az olduğunu, PopKey’in sitesinde yer verdiği kategorilerin çoğunun olmadığını söylemem gerek. Natürel ki buna karşın hatrı sayılır GIF var ve tarayıcıyı açmak zorunda kalmadan süratlice kullanabiliyorsunuz.

PopKey’in sunduğu GIF’leri üzerlerine sağ tıklayıp iletişimi kopyalayarak doğrudan paylaşabildiğiniz gibi bilgisayarınıza indirip dilediğiniz bir zaman çek – vazgeç usulüyle sohbet ekranında paylaşmanız olası.

Tarayıcıyı açmadan GIF araması yapma, indirme ve yollama basitliği sunan PopKey’in masaüstü versiyonunda bulunan GIF’lerin günlük olarak tazelendiğini ve binlerce GIF kapsadığını belirtmek gerek. Unutmadan, iPhone kullanıcısı iseniz iOS versiyonunu sınamanızı öneri ederim:

Eşek BENZER İÇERİKLER
Eşek YAPILAN YORUMLAR