Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
En İyi Youtube İndiricisi

En İyi Youtube İndiricisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Best Youtube Downloader, azası olduğunuz YouTube kanallarının videolarını ve dilediğiniz bir videoyu dilediğiniz nitelikte indirmenize izin veren -reklam takviyeli- fiyatsız bir uygulaması. Yalnızca videoları indirmek için değil, izlemek hatta gözde videolarınızdan oynatma listeleri hazırlamak için de kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulama.

Windows Mağazası’nda gördüğüm ve tablet / bilgisayarımda kullandığım en iyi YouTube video indirme programlarından biri olan Best Youtube Downloader, web tarayıcısında yaptığınız tüm operasyonları tarayıcıyı açmadan yapma basitliği sunuyor. YouTube kanallarına aza olma, videoları gözdelere ekleme, oynatma listesi oluşturma, sonra izlemek üzere işaretleme gibi webde kullandığımız her şey uygulamada mevcut.

Uygulamanın en dikkat toplayan özelliği hiç kuşkusuz ki YouTube videolarını değişik çözünürlüklerde indirme alternatife sunması. Seçtiğiniz videoyu 480, 720 ve 1080p nitelikte 4K videolar için henüz dayanak yok. indirebiliyorsunuz. Üstelik aynı anda birden fazla indirme de yapabiliyorsunuz. İnternete gerek dinlemeden oynatma listelerinin neşesini çıkarabilir ya da takip ettiğiniz reyin kanallarının videolarını tek çırpıda indirebilirsiniz. Lakin uygulamanın videoları doğrudan kütüphaneye değil, kendi içerisinden kaydetmesinden hoşlanmadım. İndirilen videoları kendi oynatıcınızda izleme kısmetine sahip olmamakla beraber her keresinde uygulamayı açmak vaziyetindesiniz.

Youtube videolarını izleyip indirebilmenin yanında oynatma listeleri de hazırlayabileceğiniz bütün teşekküllü bir YouTube uygulaması arıyorsanız Best Youtube Downloader’ı indirmenizi öneririm.

En İyi Youtube İndiricisi BENZER İÇERİKLER
En İyi Youtube İndiricisi YAPILAN YORUMLAR